mapa witryny | logowanie  

Zarząd

Piotr Hołysz — Przewodniczący


Stypendysta Towarzystwa w Clifton College (2001–2003). Absolwent Uniwersytetu Harvarda, gdzie studiował ekonomię i język niemiecki. Były prezes Polskiego Towarzystwa na Harvardzie. Pracował jako dyrektor programu WorldTeach w Polsce. Obecnie na Carnegie Mellon University (studia MBA). Pracuje w firmie doradztwa strategicznego McKinsey & Company.

Karolina Augustyniak — Wiceprzewodnicząca


Kartograf, mama Bartosza, stypendysty Towarzystwa w Atlantic College (w latach 2000–2002). W Zarządzie odpowiada za sprawy organizacyjno-prawne oraz finansowe.

Tomasz Zajączkowski — Wiceprzewodniczący


Stypendysta Towarzystwa w UWC-USA (2000–2002). Absolwent Colby College i University of Virginia, gdzie studiował ekonomię-matematykę oraz stosunki międzynarodowe. Pracuje w Deloitte Consulting w Londynie, gdzie zajmuje się doradztwem strategicznymi i zarządzaniem oraz implementacją rozwiązań z zakresu marketingu, komunikacji z klientem, sprzedaży, rozwoju nowych produktów i wchodzenia na nowe rynki.

Barbara Boroń — Członek Zarządu


Mama stypendystów Towarzystwa w UWC-USA oraz The Royal Wolverhampton School. Nauczyciel, obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. W Zarządzie odpowiada za kwalifikacje, kontakt z rodzicami oraz pozyskiwanie funduszy na stypendia.

Marta Sosnowska — Członek Zarządu


Stypendystka Towarzystwa w UWC Adriatic (2005–2007). Absolwentka Politechniki Warszawskiej, gdzie studiowała inżynierię procesową. Pracuje w firmie doradczej ERM: Environmental Resources Management. Specjalizuje się w ocenach oddziaływania na środowisko w przemyśle chemicznym i energetyce.

Marcin Szala — Członek Zarządu


Stypendysta Towarzystwa w Clifton College (1997–1999). Absolwent Uniwersytetu Oksfordzkiego na kierunku fizyka i filozofia. Były Przewodniczący Stowarzyszenia Polaków na Oksfordzie. Pracował w firmie inżynieryjnej Dragonmobility Ltd, potem jako wicedyrektor ds. strategii w Szkołach im. Alberta Schweitzera w Gliwicach. Obecnie jest członkiem Collegium Wratislaviense, gdzie zajmuje się szkoleniami dla sektora edukacji.


przewiń do góry

Numer KRS: 0000128672