mapa witryny  

Fundusz stypendialny

Zgodnie z tradycją UWC i my staramy się zrealizować postulat stworzenia innym szansy, z której sami skorzystaliśmy. Dlatego od wielu lat gromadzimy środki w ramach funduszu stypendialnego Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata, którego funkcjonowanie oparte jest na zasadach działania funduszu żelaznego (endowment fund). Obecnie Towarzystwo jest na etapie gromadzenia kapitału początkowego, który w przyszłości pozwoli na zapewnienie wsparcia finansowego wybranym przez nas stypendystom w oparciu o indywidualną sytuację materialną każdej osoby (need-based financial aid).

Zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Towarzystwa do systematycznego wpłacania na nasze konto nawet zupełnie drobnych kwot. Niektórzy z naszych członków podjęli takie zobowiązanie przed kilku laty i dziś Towarzystwo zawdzięcza im kwoty liczone w dziesiątkach tysięcy złotych.

Dlatego też jesteśmy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę na fundusz stypendialny. Oprócz efektu kumulacji wpłat, uzyskujemy argument bardzo ważny w rozmowach z ewentualnymi sponsorami.

Nasze konto:
Bank Pekao SA
11 1240 6175 1111 0000 4569 5140

przewiń do góry

Numer KRS: 0000128672