mapa witryny  

Wyróżnienia

TSZŚ laueratem konkursu Dobre Stypendia 2011

26 października, podczas konferencji pt. Obywatelskie Programy Stypendialne, ogłoszono wyniki konkursu na najlepszy program stypendialny w Polsce, zorganizowany przez Fundację Dobra Sieć oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Była to już II edycja konkursu, w której wzięło udział 75 organizacji.

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego zostało uhonorowane tytułem laureata konkursu w kategorii "Ogólnopolskie programy stypendialne organizacji pozarządowych". Zapraszamy do zapoznania się z listem gratulacyjnym od organizatorów konkursu. [Pobierz]

W laudacji, kapituła konkursu podkreśliła wysokie standardy, jakie spełnia nasza kwalifikacja, w myśl kryteriów zebranych w Karcie Zasad Dobrego Programu Stypendialnego [Link].


 

TSZŚ wyróżnione w Konkursie Pro Publico Bono

Kapituła Konkursu Pro Publico Bono na Najlepsze Dzieło Obywatelskie, oceniając wysiłki podejmowane przez organizacje pozarządowe Rzeczpospolitej Polskiej na rzecz dobra wspólnego, przyznała w 2008 r. Towarzystwu Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego tytuł laureata i wyróżnienie w kategorii Dyplomacja Społeczna, za zorganizowanie programu stypendiów zagranicznych, przyznawanych jako nagrody w konkursie dla młodzieży szkół licealnych.

Wyróżnienie wiąże się z ogromnym prestiżem (startowało ponad 300 organizacji pozarządowych z całej Polski) oraz nagrodą pieniężną w wysokości 10 000 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z listem gratulacyjnym. [Pobierz]


 


przewiń do góry

Numer KRS: 0000128672